Kavos aparatai

 • Kavos aparatas JURA WE6 piano black

  Laisvai pastatomas profesionalus pilnai automatinis aparatas. WE6 meistriškai ruošia klasikinius kavos gėrimus: tiek ristretto ir espresso, tiek café crème.3 litrų tūrio vandens talpa, 500 g tūrio kavos pupelių talpa ir 25 porcijoms pritaikyta kavos tirščių talpa – šis elegantiškas, profesionalus kavos aparatas idealiai tinka ten, kur per dieną išgeriama apie 30 kavos gėrimų.

  129900
  448519Lt
  Kavos aparatas JURA WE8 chrome

  Laisvai pastatomas profesionalus pilnai automatinis aparatas. WE8 sužavės kiekvieną, kuris vertina kokybę, platų kavos gėrimų pasirinkimą ir estetiką. 3 litrų tūrio vandens talpa, 500 g tūrio kavos pupelių talpa ir 25 porcijoms pritaikyta kavos tirščių talpa. Funkcija „One-Touch“ leidžia vieno mygtuko paspaudimu ruošti madingas kavas – pvz., latte macchiato, flat white ar cappuccino.

  169900
  586631Lt
  Kavos aparatas JURA IMPRESSA XF50 Classic

  Laisvai pastatomas profesionalus pilnai automatinis aparatas. JURA IMPRESSA F50 didysis brolis XF50 turi didesnes talpas vandeniui, kavos pupelėms bei tirščiams, todėl puikiai tinka biurams. Vieno mygtuko palietimu galėsite pagaminti espresso ir juodą kavą (1 ar 2 puodelius) bei pieno putą gėrimams su pienu.

  119900
  413991Lt
  Kavos aparatas JURA IMPRESSA XS9 Classic

  Laisvai pastatomas profesionalus pilnai automatinis aparatas. IMPRESSA XS9 Classic - puikus sprendimas mažiems salonams, biurams ir nedidelėms viešo maitinimo įstaigoms. Galėsite paruošti net dvylika skirtingų kavos rūšių - taip pat ir nuostabiają latte macchiato - atitinkamo mygtuko paspaudimu.

  209900
  724743Lt
  Kavos aparatas JURA IMPRESSA XJ9 Professional

  Laisvai pastatomas profesionalus pilnai automatinis aparatas. IMPRESSA XJ9 Professional idealiai tinka ten, kur keliami aukščiausi reikalavimai ne tik kavos kokybei, bet ir kavos aparato išvaizdai. Vieno mygtuko paspaudimu aparatas paruoš puikų latte macchiato, cappuccino, cafe creme ir ristretto.

  275900
  952628Lt
  Kavos aparatas JURA GIGA X7

  Laisvai pastatomas profesionalus pilnai automatinis aparatas. Su kavos aparatu GIGA X7 Professional iš naujo atrasite nuostabų kavos pasaulį. Dėl dviejų malūnėlių, dviejų kaitinimo sistemų, dviejų pompų ir dviejų skysčių sistemų jungtinių pajėgų aukščiausios klasės kavos aparatas tobulai paruoš ristretto, espresso, espresso macchiato, café crème, caffè latte ir latte macchiato.

  599500
  2069954Lt
  Kavos aparatas JURA GIGA X7c

  Laisvai pastatomas profesionalus pilnai automatinis aparatas. JURA kavos aparatai GIGA X7c - Dvigubas kavos bei pieno malonumas. 2 keraminiai, elektra reguliuojami, disko formos malūnai. 2 vandens pompos, 2 kaitinimo elementai. TFT spalvotas ekranėlis 3.5". 12 programuojamų baristos receptų, 20 rūšių programuojamų kavos gėrimų.

  609900
  2105863Lt
  Kavos aparatas JURA IMPRESSA C60

  Laisvai pastatomas, pilnai automatinis aparatas.  Pasirink, paspausk, mėgaukis. IMPRESSA klasės aparatas pateikia naujus kavos ruošimo standartus ir atlieka savo darbą taip pat puikiai, kaip ir atrodo. Valdymo ratuko ir raiškaus teksto ekranėlio pagalba lengvai valdysite prietaisą ir visuomet paruošite puikų gėrimą.

  75900
  262068Lt
  Kavos aparatas JURA A7 piano white

  Laisvai pastatomas, pilnai automatinis aparatas. Kavos mėgėjai pamils elegantišką baltos spalvos A7 kavos aparatą, stebinantį plačiu kavos rūšių spektru, unikalia kavos kokybe, lengvu valdymu, kompaktiškais matmenimis ir tobula higiena. Akį traukiančios elegantiškos, atpalaiduojančios ir aiškios linijos, sustiprintos madingos baltos spalvos, šį aparatą įtraukia į gero dizaino mylėtojų norų sąrašą.

  94900
  327671Lt
  Kavos aparatas JURA IMPRESSA Z9 One Touch TFT pianoblack

  Laisvai pastatomas, pilnai automatinis aparatas. Užtenka pirmo žvilgsnio ir Jūs pajausite IMPRESSA Z9 One Touch TFT išskirtinumą. Įspūdinga ruošiamos kavos kokybė, paprastas aparato valdymas ir nuostabi išvaizda nustato naujus kavos aparatų standartus. Didelės raiškos, spalvotame TFT ekranėlyje pasirinkus norimą gėrimą, aparatas greitai ir tyliai ruošia espresso, kavą, latte macchiato, cappuccino ar kitus kavos gėrimus.

  239900
  828327Lt
  Kavos aparatas JURA IMPRESSA Z9 One Touch TFT aluminium

  Laisvai pastatomas, pilnai automatinis aparatas. Užtenka pirmo žvilgsnio ir Jūs pajausite IMPRESSA Z9 One Touch TFT išskirtinumą. Įspūdinga ruošiamos kavos kokybė, paprastas aparato valdymas ir nuostabi išvaizda nustato naujus kavos aparatų standartus. Didelės raiškos, spalvotame TFT ekranėlyje pasirinkus norimą gėrimą, aparatas greitai ir tyliai ruošia espresso, kavą, latte macchiato, cappuccino ar kitus kavos gėrimus.

  219900
  759271Lt
  Kavos aparatas JURA Z6 Satin silver

  Laisvai pastatomas, pilnai automatinis aparatas. JURA kavos aparatas Z6 – išskirtinis ir inovatyvus, pirmasis su P.E.P.© technologija. Vandens talpą galima nuimti iš priekio, pupeles taip pat galėsite patogiai pripildyti iš priekio. Su naujuoju Z6 paruošite bet kurį kavos gėrimą tik vienu mygtuko paspaudimu.

  219900
  759271Lt
  Kavos aparatas JURA IMPRESSA S9 Classic

  Laisvai pastatomas, pilnai automatinis aparatas. MPRESSA S9 Classic sužavės Jus paruošdamas cappuccino ar latte macchiato vieno mygtuko paspaudimu, neperstumiant puodelio iš vietos. Aroma+ malūnas.

  172900
  596989Lt
  Kavos aparatas JURA IMPRESSA J9.4 One Touch TFT Pure Aluminium

  Laisvai pastatomas, pilnai automatinis aparatas. Su šiuo kavos aparatu galėsite mėgautis kavos skonių įvairove: ristrettto, espresso, juoda kava (1 arba 2 puodeliai), latte macchiato, cappuccino, latte. Higieną ir švarą užtikrins atskiri kavos, cappuccino bei karšto vandens piltuvėliai. Aparato korpuso priekinė dalis pagaminta iš gryno aliuminio.

  214900
  742007Lt
  Kavos aparatas JURA IMPRESSA J9.3 carbon

  Laisvai pastatomas, pilnai automatinis aparatas. Išskirtinio dizaino, rankų darbo anglies pluoštu, puoštas priekis, suteikia aparatui elegantiškumo ir prabangos pojūtį.Anglies pluoštas - paslaptingumo auros apsupta medžiaga, tai ir aukštos kokybės, našumo bei ateities vizijų sinonimas.Geriausias savo klasėje J9.3 One Touch TFT. Argi gali būti dar lengvesnis ir paprastesnis kavos aparato valdymas: naujosios valdymo technologijos "Rotary Selection" pagalba pasirinkite norimą kavos gėrimą, paspauskite mygtuką ir mėgaukitės nepakartojamais pojūčiais. Visas kavos rūšis - tiek ristretto, tiek latte macchiatto - paruošite vieno mygtuko paspaudimu bei neperstumdami puodelio.
   

  214900
  742007Lt
  Kavos aparatas JURA IMPRESSA J90 One Touch TFT Brilliant Silver

  Laisvai pastatomas, pilnai automatinis aparatas. Geriausias savo klasėje J90 One Touch TFT. Argi gali būti dar lengvesnis ir paprastesnis kavos aparato valdymas: naujosios valdymo technologijos "Rotary Selection" pagalba pasirinkite norimą kavos gėrimą, paspauskite mygtuką ir mėgaukitės nepakartojamais pojūčiais.

  179900
  621159Lt
  Kavos aparatas JURA IMPRESSA J85 piano white

  Laisvai pastatomas, pilnai automatinis aparatas. Modernus ir stilingas, visiškai baltas Impressa J85 automatinis kavos aparatas, naujoviškas ir patraukiantis akį dėl akinančio baltumo, yra gavęs tarptautinius apdovanojimus. One Touch kavos aparatas paruošia nuo subtilios Latte Macchiato iki tirštos Ristretto vieno mygtuko paspaudimu.

  179900
  621159Lt
  Kavos aparatas JURA IMPRESSA J80 One Touch TFT

  Laisvai pastatomas, pilnai automatinis aparatas. Naujasis Impressa J80- tai rafinuota sintezė modernių formų ir elegantiškų medžiagų su unikaliais technologiniais sprendimais ir išradingu veikimu. One Touch kavos aparatas paruošia nuo subtilios Latte Macchiato iki tirštos Ristretto vieno mygtuko paspaudimu.

  174900
  603895Lt
  Kavos aparatas JURA E8

  Laisvai pastatomas, pilnai automatinis aparatas. IMPRESSA E8 – visiškai automatinis, inovatyvus, itin paprastas naudoti kavos aparatas namams. Vandens tiekimo impulsiniu būdu technologija (P.E.P.®) yra vienintelė pasaulyje tokio tipo technologija. Dėl išmaniosios vandens sistemos (I.W.S.®) vandens filtras aptinkamas automatiškai. Bet kokį kavos gėrimą pasiruošite itin lengvai, priežiūra nereikalauja didelių pastangų, o išskirtinio dizaino korpusas taps Jūsų virtuvės puošmena.

  104900
  362199Lt
  Kavos aparatas JURA E6 platin EU

  Laisvai pastatomas, pilnai automatinis aparatas. IMPRESSA E6 – visiškai automatinis, inovatyvus, itin paprastas naudoti kavos aparatas namams. Bet kokį kavos gėrimą pasiruošite itin lengvai, priežiūra nereikalauja didelių pastangų, o išskirtinio dizaino korpusas taps Jūsų virtuvės puošmena. P.E.P.© kavos virimo bloko pagrinidis pliusas tas, kad per trumpą laiką jis patiekia karštą vandenį impulsiniu būdu ant šviežiai sumaltų kavos pupelių. Tokiu būdu leidžiama geriau atsiskleisti kavos skoniui bei aromatui. NAUJOS KARTOS MALŪNĖLIS Aroma G3.

  89900
  310407Lt
  Kavos aparatas JURA ENA Micro 90

  Laisvai pastatomas, pilnai automatinis kavos aparatas. ENA Micro 90 stebina plačiu kavos rūšių spektru, unikalia kavos kokybe, lengvu valdymu, kompaktiškais matmenimis ir tobula higiena. Vandens tiekimo impulsiniu būdu technologija P.E.P.©.  Integruotas Aroma G3 malūnas yra dvigubai greitesnis, tad garantuojaoptimalų kavos pupelių sumalimą – kava bus kaip kavos bare! Visus populiariausius gėrimus – juodą kavą, espresso, gėrimus pieno pagrindu – galima pasigaminti vieno mygtuko paspaudimu. Puikiai sureguliuotas valdymas garantuos greitą ir itin paprastą mėgstamiausio kavos gėrimo ruošimą. Šis aparatas – ne tik funkcionalus, bet ir kompaktiškas

  89900
  310407Lt
  Kavos aparatas JURA ENA micro 1

  Laisvai pastatomas, pilnai automatinis kavos aparatas.  Aroma+ malūnas ir Micro kavos virimo mazgas - tobulam espresso. Lengvas valdymas, dėl kompaktiško dizaino užima nedaug vietos. Vieno puodelio ruošimo kavos aparatas ypatingas ne tik ruošiamu puikiu espresso, bet ir savo dydžiu - itin kompaktiškas. Juo gali būti užprogramuojami trys skirtingo dydžio puodeliai, o kavos stiprumas pasirenkamas iš dviejų lygių.

  59900
  206823Lt
  Kavos aparatas Jura IMPRESSA F9 Piano black

  Laisvai pastatomas, pilnai automatinis kavos aparatas. Vieno mygtuko paspaudimu galėsite paruošti bet kuri savo mėgstama kavos gėrimą su pienu. Šitas klasikinio dizaino aparatas gali paruošti Jums ristretto, espreso, juodą kavą, kapučino ar visu pamėgta latte machiato bei cafe latte.

  125900
  434708Lt
  Kavos aparatas Bosch TES60729RW

  Laisvai pastatomas, pilnai automatinis Espresso/kavos aparatas VeroAroma 700. Nerūdijančio plieno apdailos.  oneTouch DoubleCup: Paruoškite du puodelius bet kokios rūšies kavos ar pieno gėrimo vienu metu. SensoFlow - greitas vandens pašildymas dėka inovatyvios pratekančio vandens šildytuvo sistemos. Vandens pompos slėgis 19 bar. Itin aukštos kokybės keraminės malimo girnos Ceram Drive.

  94900
  327671Lt