Kavos aparatas JURA IMPRESSA J85 piano white

 • Kraunamos nuotraukos
  179900
  621159Lt
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Laisvai pastatomas, pilnai automatinis aparatas. Modernus ir stilingas, visiškai baltas Impressa J85 automatinis kavos aparatas, naujoviškas ir patraukiantis akį dėl akinančio baltumo, yra gavęs tarptautinius apdovanojimus. One Touch kavos aparatas paruošia nuo subtilios Latte Macchiato iki tirštos Ristretto vieno mygtuko paspaudimu.

 • Laisvai pastatomas, pilnai automatinis aparatas. Tai kavos aparatas, kuris toks pat galingas kaip ir paprastas naudoti – vos vienas mygtukos paspaudimas leis Jums pasigaminti pačius įvairiausius gėrimus: Latte macchiato, cappucino, espresso ar ristretto. Didelis, spalvingas ir ryškus ekranas paverčia šį galingą ir elegantišką kavos aparatą, turbūt, vienu paprasčiausiai valdomu kavos aparatu rinkoje. Pasiruošti mėgstamiausią gėrima niekada nebuvo taip lengva – pasukite rankenėlę ir išsirinkite norimą gėrimą ant spalvoto, didelio TFT ekrano. Vienas paprastas papsaudimas ir šis galingas kavos aparatas akimirksniu paruoš pasirinktą gėrimą – mėgaukitės akimirka kokybės savo mėgstamiausiu puodeliu kavos. Nesvarbu kokį gėrimą begamintumėte – latte macchiato ar cappucino, šis kavos aparatas lengvai prisitaikys prie stiklinės ar puodelio aukščio. Jura ištobulino pieno putos technologiją ir pademonstravo savo naujausią darbą „Fine foam“ sistemą naujame J80 modelyje. Aukščiausios kokybės, plunksnos lengvumo prieno puta visada, kai ruošiate kavos su pienu gėrimą! J80 pelnė ne vieną apdovanojimą dėl savo solidaus ir stiingo dizaino.„Švarios“ linijos ir lygūs, išdirbti kraštai bei puodelių apšvietimas – vaizdas, sukuriantis tobulo kavos aparato standartą.
  Su One Touch Cappuccino funkcija kavą paruošite vieno mygtuko paspaudimu, neperstumiant puodelio iš vietos. Reguliuojamo aukščio ir pločio kavos piltuvėlis padės išvengti taškymosi ir visada leis paruošti tobulą, idealios konsistencijos kavos putą. Latte macchiato ir cappuccino vieno mygtuko paspaudimu. Zero Energy jungiklis. ESM©. Spalvotas TFT ekranėlis. Apšviesti valdymo mygtukai. Reguliuojamo aukščio ir pločio kavos piltuvėlis. 2 kavos puodeliai vienu metu. Kavos ruošimas iš sumaltų kavos pupelų, karšto vandens ir garo tiekimas. Integruotos prasiplovimo / valymo / nukalkinimo programos, nustatomas vandens kietumas. Tirščių talpos išvalymo indikacija, vandens filtro keitimo indikacija. Energijos taupymo režimas - E.S.M. Nulinio el. energijos suvartojimo mygtukas (0-energy). Vandens talpa 2,1 l, kavos pupelių talpa 250 g. Reguliuojamas kavos piltuvėlis-naudojamų puodelių aukštis 65-111 mm. Reguliuojamo aukščio kapučinatoriaus piltuvėlis 153 mm/110 mm. Matmenys (AxPxG): 34,2x28,5x43,3 cm. Spalva - matinis juodas. Pagaminta Šveicarijoje.